Начать сборку ПК

Монітор Samsung LS27C902PAIXUA

55 328 грн.

Рассрочка

Написать отзыв

Описание

Роздільна здатність 5K
5K забезпечує більше пікселів, ніж 4K, створюючи для вас більше полотно з 218 PPI для неймовірної деталізації. Варіант 99% DCI-P3 забезпечує насиченість кольорів, щоб втілити ваші ідеї в життя, а заводська калібрована точність кольорів (ΔE < 2) забезпечує справжнє відображення кольорів прямо з коробки.

Матовий дисплей
Бережіть очі під час роботи. Матовий дисплей значно зменшує відбиття світла, не закриваючи огляд. Intelligent Eye Care автоматично оптимізує яскравість, зменшує синє світло та усуває мерехтіння екрана, тож ви можете не відводити очей від призу.

ViewFinity S9 оживляє яскраві кольори. Завдяки Smart Calibration і смартфону екран можна легко налаштувати для унікальних вражень. Виберіть колірний простір DCI-P3 або sRGB і налаштуйте параметри колірної температури, яскравості та гами без будь-яких додаткових інструментів чи складних процедур.

Pantone Validated
Розглядайте кожен відтінок із реалістичною точністю. Завдяки підтримці світового лідера в розробці кольорів, ViewFinity S9 пройшов перевірку Pantone, що підтверджує автентичне відтворення на екрані понад 2000 кольорів Pantone і 100 відтінків Pantone SkinTone . Тепер ваша робота може виглядати на моніторі так само добре, як і в реальному світі.

Thunderbolt 4 і порт DP
Монітор 5K, який підключається до ваших улюблених пристроїв Windows і Mac за допомогою підключення DisplayPort і Thunderbolt 4. Нова сумісність із Thunderbolt 4 означає, що ви можете надійно передавати дані.

Камера K SlimFit
Зафіксуйте свою хорошу сторону. Роздільна здатність 4K у вбудованій камері SlimFit забезпечує кристально чисту відеоконференцію та допомагає знімати вміст у високій роздільній здатності.

Металевий тонкий дизайн і ергономіка
Тонка металева конструкція, яка підійде вам у будь-якому просторі, з регульованим по висоті екраном, який нахиляється для найкращого кута та максимальної зручності. Поверніть екран на 90 градусів, щоб переглядати довгі документи з меншим прокручуванням. Крім того, ви можете тримати свій стіл безладним і чистим за допомогою кріплення, сумісного зі стандартом VESA.

Информация о товаре

Код U0871501
Производитель Samsung
Гарантия, мес 24
Количество отзывов 0

Отзывы Клиентов

This product does not have any reviews yet - be the first to write one.